Konsola loft . Szafka loft do przedpokoju .

Meble loft z pasji do drewna i metalu! Meble loft na wymiar.

Konsola loft . Szafka loft do przedpokoju .

Konsola z dwiema szufladami na cichy domyk . Konsola loft została wykonana z drewna dębowego i drewno zostało odpowiednio zabezpieczone . Wymiar konsoli 100x100x30. Wymiar szuflad 45x25x14.

Konsola świetnie sprawdza się w przedpokoju aby móc przechowywać dokumenty , klucze lub inne bardzo cenne rzeczy . Ta realizacja konsoli jest wykonana pod wymiar dla naszego klienta dotyczy to wysokości i szerokości . Dolna półka jest na takiej wysokości aby kontakt elektryczny nie przeszkodził w dostawieniu konsoli do ściany . Jeśli zachodzi potrzeba to konsole możemy wyposażyć w uchwyty dzięki którym możemy przymocować do ściany . Uchwyty są w cienie i kołki do montażu .

Mają Państwo pomysł na swój projekt tego typu ale różni się on innymi wymiarami lub inną konfiguracją szuflad a może Państwo zażyczą sobie również szafkę na kluczyk lub szufladę to spokojnie możemy taki projekt zrealizować .

Serdecznie zapraszamy do zakładki wycena mebli lub proszę pisać bezpośrednio na firmowego meila . firmadanmar78@gmail.com

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia .

T.S.M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *